Úvod » NEPŘEHLÉDNI

Velikonoční turnaj - Weiden - Německo

publikováno 08.03.2018 (aktualizováno 25.03.2018)

Propozice k turnaji zaslané pořadatelem. Překlad je již čitelnější díky překladu od sl. Sypecké.

Rumble on Ice 2018

Místo konání : Hans-Schröpf-Arena Weiden i.d. Opf.,Raiffeisenstr., 92637 Weiden

Čas: Turnaj začíná v sobotu 31.03.18 v 08.30 a končí v pondělí 02.04.18 v cca 14.00 hodin velkou poctou vítězům (= slavnostní vyhlášení? J).

Prinicp: Náš turnaj ,,Rumble on Ice‘‘ by měl i v roce 2018 znovu přivést do Weidenu mladé hráče ledního hokeje z Evropy. ,,Rumble on Ice‘‘ nabídne pohled na hokej vysoké třídy, tím jsme si jisti. Na nás závisí jedna velká věc, a tou je, aby celý turnaj, včetně času stráveného mimo led, provázela dobrá a férová atmosféra.

Důležité : V aréně nejsou povoleny míčové hry. Zásady (Eismeistera Stadtwerke Weidenu) musí být důsledně dodržovány. Umožníte tím hladký průběh turnaje. Na ledovou plochu je vstup povolen až v okamžiku, kdy jsou všechny dveře po úpravě ledu zavřeny. Během úpravy ledu je vstup na ledovou plochu ZAKÁZÁN.

Pravidla turnaje:

Hrát se bude dle pravidel IIHF. Zúčastnění rozhodčí budou z Bavorského svazu ledního hokeje.

V sobotním předkole se bude hrát právě dvakrát 14 minut čistého času s tříminutovou přestávkou mezi poločasy. Po právě dvou hrách předkola proběhne úprava ledu. Před každým zápasem se vaši hráči mohou během pěti minut rozbruslit. Namísto klasických dvou trestných minut budou hráči vyloučeni pouze na minutu jednu. Pětiminutové tresty budou nahrazeny tresty tříminutovými a namísto desetiminutových trestů si hráči odsedí pouze minut sedm.

Ve skupinové fázi, popř. ve vylučovací fázi se hraje na dvě supiny (podle herního plánu přiloženého v mailu) a vítěze určí hra od 1. do 4. místa z každé skupiny. Upozornění : každý poločas bude hodnocen jako jeden zápas. Vítěz obdrží dva body, v případě nerozhodné hry berou oba týmy po jednom bodu.

Tabulka je určena dle následujícího systému :

1. body

2. přímé vyrovnání

3. celkové rozdíly v gólech

4. více docílených gólů

Pokud by měly více než dva týmy stejný počet bodů, rozhoduje hra oněch tří týmů navzájem podle bodů 1, 3 a 4. Pokud by ani tyto body pořadí neovlivnily, rozhodne los. Los provede vedoucí turnaje za dozoru příslušného trenéra mužstva.

Během druhého a třetího dne turnaje (sobota a neděle) se uskuteční zápasy o umístění a finále turnaje proběhne v pondělí.

Hrát se bude dvakrát 20 miut čistého času s právě pětiminutovými pauzami. Také v tomto kole se počítá jeden poločas jako jeden zápas, bez ohledu na gólový rozdíl. Pokud skončí oba poločasy nerozhodně, rozhodnou samostatné nájezdy. Každý tým má podle běžných pravidel tři pokusy. V případě, že ani tři střely výsledek neovlivní, bude se po jedné střele přidávat až do chvíle, než se zápas rozhodne.

V neděli a pondělí platí obvyklé tresty na 2, 5 a 10 minut.

Tresty a vyloučení

Pokud hráč obdrží trest, během něhož se do konce zápasu už do hry nezapojí, platí i pro poločas. V dalším zápasu už hráč do hry zasahovat může. Při zápasovém trestu nemůže už potrestaný hráč pokrčovat v turnaji.

Hráč

Zúčastní se chlapecké ročníky 2004 a mladší. Dívčí ročníky budou 2003 a mladší. Všichni hráči musí mít platnou hráčskou kartu. Jsou povoleni maximálně 3 hostující hráči. V takovém případě je nutné přivézt potvrzení o přestupu.

Volba nejlepšího hráče zápasu

Po každém zápase turnaje se oba týmy seřadí na modrou čáru, kde na obou stranách proběhne vyhlášení nejlepšího hráče utkání, který nejvíce v průběhu hry vynikal.

Po skončení turnaje bude vyhlášen nejlepší střelec, nejužitečnější hráč a nejlepší brankář celého turnaje, zkrátka ti, jež nejvíce vynikali.

Statistiky turnaje / fotografie

Během turnaje můžete najít aktuální stavy zápasů na stránkách www.bluedevilsfan.de. Na facebookové stránce „Rumble on Ice 2018“ budou zveřejňovány aktuální fotografie.

Protesty směřujte ihned k vedoucímu turnaje, jenž podá konečné rozhodnutí.

Náklady : Každý mančaft by s sebou měl mít obnos ve výši 400 Eur na startovní poplatek, obědy a nápoje pro všechny hráče a maximálně 4 vedoucí mužstva. Mimo to je každý den běžně v kabinách k dostání čaj, ovoce nebo malé svačinky. Nejbližší časy obědů budou pro jednotlivé dny turnaje upřesněny. Prosíme, tyto časy striktně dodržujte! Příjezd a ubytování si jednotlivá mužstva platí z vlastních nákladů.

Spielplan Rumble on Ice 2018

Sonntag, 01.April 2018

13 07:30h: __________________ - ____________________

1. Gruppe B         4. Gruppe A